Що має бути у гардеробі у жінки 40 років?

Що має бути у гардеробі у жінки 40 років?

13.10.2022

Що має бути у гардеробі у жінки 40 років? Ми знаємо, який одяг ми любимо носити, в яких стилях та матеріалах нам добре. Якщо ви щойно пройшли третій десяток, значить настав час скласти гардероб, який буде практичним, своєчасним, жіночним і точно виразить вашу індивідуальність.Ось основні базові речі, які мають бути у гардеробі 40-річної жінки. Світ моди розвивається з шаленою швидкістю, ..

Штани жіночі для будь-якої фігури

Штани жіночі для будь-якої фігури

27.12.2021

Багато дівчат відмовляються від штанів через свій невисокий зріст і повну фігуру.Давайте поміркуємо, чому так категорично до цього ставитися?Адже штани, навпаки, створюють довгу вертикальну лінію, яка візуально витягає фігуру, особливо якщо одягнути взуття на платформі чи підборах.Якщо у вас повні широкі стегна.Відмінно гармоніювати світлий верх або цікаві деталі в області декольте. Добре виглядат..

Залишилось два дні до Нового Року!

Залишилось два дні до Нового Року!

29.12.2020

У новий рік часто трапляються дива, виконуються заповітні бажання, приходить добрий дід Мороз, прилітають казкові феї, запалюються різнокольорові вогники... Можливо, ви ще не встигли купити свою новорічну сукню - не встигли або не знайшли, де купити свою... Модель! Поспішайте, адже до Нового Року лишилося два дні! Вибирайте в нашому магазині ALMIDO святкове плаття. Коли ще, якщо не в це свято зать..

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)